Viscount Vortex 315, ontworpen door Silvio Della Mattia en Viscount, is de ultieme roterende luidspreker die speciaal voor orgels is gebouwd met behulp van hoogwaardige materialen en componenten. Het meest betrouwbare geluid in een lichtgewicht roterende luidspreker. Op het voorpaneel bevinden zich de belangrijkste bedieningselementen voor een snelle luidsprekeropstelling
Viscount Vortex 315 is een roterende luidspreker met 2 versterkte kanalen, samengesteld uit een woofer met roterende trommel en een driver met roterende hoorn, speciaal ontworpen in samenwerking met Silvio Della Mattia, om de originele roterende hoornluidsprekers te reproduceren. Dit systeem van geluidsversterking en -diffusie werd populair met de komst van het elektromechanische orgel en bestond uit twee secties, een voor de hoge tonen (hoorn) en een andere voor de lage tonen (trommel), die met verschillende snelheden konden ronddraaien en een bepaalde klank voortbrachten. driedimensionaal effect door de rotatie van de luidsprekers. Dit effect is het resultaat van de som van het Doppler-effect, als gevolg van de relatieve verplaatsing van de geluidsbronnen ten opzichte van de luisteraar, en de geluidsreflecties die het gevolg zijn van de rotatie.
rotatiesnelheid, EQ, volume, het selecteren van een van de 6 toonrespons-presets en de verbindingsconnectoren.
Langzame/snelle rotatiesnelheden of rem zijn selecteerbaar via de hendelbediening van je Legend of Legend Soul aangesloten op de 11-pins connector, of via een voetpedaal of MIDI.
Ook gratis te downloaden is de Windows- en Mac Os (ook iOs)-compatibele Vortex Editor-applicatie, waarmee u de belangrijkste configuratieparameters nauwkeurig kunt afstemmen.
Viscount vortex 315 is de perfecte luidspreker om aan te sluiten op je Legend Soul of een ander orgel, en brengt die vintage stijl mee die het verschil zal maken.
Type; 2 versterkte kanalen (woofer met roterende trommel + driver met roterende hoorn)
Vermogen: 300 W nominaal
Crossoverfrequentie 800 Hz - 1200 Hz, afhankelijk van de geselecteerde preset